Ogłoszenie

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej dr Tomasz Domaniewski został wpisany na listę arbitrów w zakresie egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie do rozpatrywania odwołań przez Kolegium Arbitrażu Egzaminacyjnego przy dyrektorze Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w zawodach Technik farmaceutyczny oraz Technik sterylizacji medycznej, ponadto także ekspertem w zawodzie Technik analityk.

Zapraszamy na bezpłatny MASAŻ

w Szkole Policealnej Nr 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku

ul. Warszawska 27 A sala 10

Każdy wtorek w godz. 12.15 – 16.15

Każdy czwartek w godz.  13.00 – 17.00

Tel. kontaktowy mgr Zdzisław Rudziński 512 45 90 07

Innowacja pedagogiczna

W roku szkolnym 2016/2017 Szkoła prowadzi innowację pedagogiczną nt. „Masaż w usprawnianiu dziecka niepełnosprawnego ”.