CENTRUM ZAWODÓW MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH - SZKOŁA POLICEALNA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W BIAŁYMSTOKU

Spotkanie z Panią Beatą Tochwin

W dniu 04.01.2018r. w naszej szkole gościliśmy Panią Beatę Tochwin – dyplomowaną higienistkę stomatologiczną, absolwentkę naszej szkoły. Pani Beata w 2015 roku została Finalistką I Ogólnopolskiej Olimpiady wiedzy z higieny stomatologicznej i promocji zdrowia jamy ustnej oraz Laureatką II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Asystentek i Higienistek stomatologicznych.

Obecnie Ambasadorka Olimpiady Higienistek PAPS i edukator szkolny instytutu blend-a-med & Oral-B.

Spotkanie z Panią Beatą było poświęcone V Edycji Olimpiady Higienistek Stomatologicznych. Uczennice uzyskały informacje o możliwościach udziału w olimpiadzie, o przebiegu olimpiady, nagrodach i przede wszystkim o możliwościach rozwoju jakie daje uczestnictwo w olimpiadzie. Druga część spotkania poświęcona była Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej (PAPS).

Uczennice dowiedziały się w jaki sposób mogą zostać członkiem PAPS oraz jakie korzyści daje członkostwo dla ich przyszłego rozwoju.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Polecamy

bip

facebook

koweziu

men

oke

kuratorium

cyfrowy urzad baner

Erasmus logo POS

CENTRUM ZAWODÓW MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH - SZKOŁA POLICEALNA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W BIAŁYMSTOKU

Sekretariat pok. nr 102, e-mail: sekretariat@sp1oz.pl ul. Ogrodowa 23, 15-027 Białystok, tel./fax. 85 732 12 92