Wykład profilaktyczny w szkole rodzenia

27 listopada 2018 r. uczennice kierunku higienistka stomatologiczna przeprowadziły wykład profilaktyczny „Zadbaj o uśmiech swego dziecka” w szkole rodzenia.

Współpraca międzykierunkowa

26 listopada 2018 r. w ramach współpracy międzyprzedmiotowej, uczennice kierunku higienistka stomatologiczna przygotowały wykład na temat higieny jamy ustnej w wieku niemowlęcym, skierowany do słuchaczek kierunku opiekunka dziecięca.

Lekcja profilaktyczna

Dnia 21 listopada 2018r. uczennice II roku higienistka stomatologiczna przeprowadziły lekcję profilaktyczna dla uczniów klasy I Szkoły Podstawowej Nr 16.

Warsztaty

24-25 listopada 2018 r. uczniowie kierunku terapeuta zajęciowy uczestniczyli w dwudniowych warsztatach w Centrum Rękodzieła Ludowego w Niemczynie pod opieką A. Gontarczuk. Odbyły się warsztaty garncarstwa, kaletnictwa artystycznego, witrażu, kosmetyków naturalnych, warsztaty ceramiczne oraz wycieczka „Szlakiem rękodzieła ludowego”, uczniowie gościli u kowala, garncarza i łyżkarza.

Warsztaty firmy Farmona

W piątek 23. Listopada 2018 r. uczennice z kierunków technik usług kosmetycznych i technik farmaceutyczny uczestniczyły w szkoleniu i warsztatach firmy Farmona. Podczas warsztatów zaprezentowane zostały najnowsze zabiegi - Retin Gold i Skin Genic.