Prezentacja urządzeń do zabiegów na twarz i ciało

Prezentacja urządzeń do zabiegów na twarz i ciało przeprowadzona przez firmę SLANDI w dniu 11.12.2017r dla uczennic II roku kierunku technik usług kosmetycznych.

Organizator Hurtownia kosmetyki profesjonalnej Aura opiekun Iwona Wasilewska

Dom Pomocy Społecznej

Przeprowadzenie wychowania zdrowotnego dla osób starszych w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Świerkowej 4 w Białymstoku w dniu 8 grudnia 2017 roku. Wykład przeprowadziły uczennice II roku kierunku kształcenia Higienistka stomatologiczna pod kierunkiem mgr Ewy Kozłowskiej.

Woskowanie

Pokaz i warsztaty z depilacji ciała firmy Depileve zorganizowane przez Hurtownię kosmetyki profesjonalnej Aura, które odbyło się 4.12.2017. W szkoleniu wzięły udział uczennice II roku Kierunku Technik usług kosmetycznych pod opieką Iwony Wasilewskiej.

Szachowy Puchar Świętego Mikołaja

3.12.2017 r na Stadionie Miejskim odbył się Szachowy Puchar Świętego Mikołaja. Podczas imprezy uczennice I klasy kierunku technik usług kosmetycznych pod okiem Agaty Jaszczuk malowały buźki młodych uczestników :)