Lekcja profilaktyczna pod kierunkiem mgr Ewy Kozłowskiej

20 lutego 2017 roku odbyła się lekcja profilaktyczna w Przedszkolu Samorządowym Nr 52 w Białymstoku. Zajęcia prowadziły uczennice pierwszego roku higienistki stomatologicznej pod kierunkiem nauczyciela mgr Ewy Kozłowskiej.

Wycieczka do Kliniki Rehabilitacji

13.01.2017 Wycieczka do Kliniki Rehabilitacji w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym przy ul. Waszyngtona 17 w Białymstoku zorganizowana przez mgr Ewę Kozłowską. Higienistki stomatologiczne II roku miały okazję poznać sprzęty wykorzystywane do rehabilitacji narządu żucia, mogły przetestować na sobie działanie urządzeń i poznać doznania pacjenta, który jest poddawany takim zabiegom. Dzięki uprzejmości mgr Ewy Rakowicz młodzież wzbogaciła się o wiedzę teoretyczną i praktyczną z dziedziny terapii stomatologicznej.

Wigilia u opiekunek dziecięcych

20 grudnia 2016 r. uczennice II klasy opiekunki dziecięcej zorganizowały wigilię klasową. Po złożeniu życzeń i podzieleniu się opłatkiem nastąpiła degustacja pysznych, wigilijnych potraw przygotowanych przez uczennice. Spotkanie przebiegło w miłej i świątecznej atmosferze.

ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT

ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2017 ROKU