Dzień dla zdrowia

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Dniach dla zdrowia" w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku. 5 kwietnia 2017 roku wychowankowie ośrodka mieli okazję skorzystać z zabiegów usprawniających i relaksujących wykonywanych przez uczniów kierunku technik masażysta pod opieką mgr Marka Bohdziela.

Zrozum innych: te same zmysły – inne odczucia

W piątek 7 kwietnia 2017r., uczniowie klas kierunków Technik farmaceutyczny oraz Technik usług kosmetycznych uczestniczyli w prelekcji połączonej z warsztatami pt. „Zrozum innych: te same zmysły – inne odczucia” zorganizowanej przez dr Tomasza Domaniewskiego, prowadzonej przez p. Magdę Malinowską oraz Katarzynę Pućkowską z Ośrodka Szkolno-Terapeutyczno-Opiekuńczego dla Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu.

III edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy z Higieny Stomatologicznej i Promocji Zdrowia Jamy Ustnej

W dniu 7.04.2017r. odbył się finał III edycji Olimpiady Ogólnopolskiej z Higieny Stomatologicznej i Promocji Zdrowia Jamy Ustnej w Łodzi.

Spośród 460 uczestników do finału (III etapu olimpiady) zakwalifikowało się 20 uczennic z Polski, w tym dwie uczennice z naszej szkoły z II klasy Higienistki stomatologicznej: Karolina Jurgiel i Monika Paszkowska. Opiekunem naukowym uczennic była lek. stom. Halina Stankiewicz.

Organizatorzy olimpiady ufundowali w nagrodę naszym uczennicom elektryczne szczoteczki firmy Blend-a-Med Oral-B,.

Serdecznie dziękujemy naszym uczennicom: Karolinie Jurgiel, Monice Paszkowskiej i nauczycielowi lek. stom. Halinie Stankiewicz za reprezentowanie szkoły na forum ogólnopolskim w Łodzi i gratulujemy osiągniętych wyników w olimpiadzie.

Olimpiada