Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych

13 listopada 2018 r. odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w Internacie z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Młodzież wspólnie z kadrą wychowawczą śpiewem uczciła pamięć walki o niepodległość.

Kotyliony

W październiku, podczas zajęć plastycznych mieszkanki internatu wykonywały kotyliony w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

XXXVI PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ

W dniach 28.03 – 29.03 2017r. zostały przeprowadzone rozgrywki dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły w ramach Sportowej Wiosny 2017. Drużyna Internatu zajęła pierwsze miejsce. Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i cieszymy się pięknym pucharem.

KONKURS CZYTELNICZY

21 marca 2017r. o godz. 19.30 został przeprowadzony w internacie Konkurs Czytelniczy w ramach realizacji jednego z priorytetów polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2016/2017. W konkursie wzięły udział 4 drużyny reprezentujące każde piętro. Każda drużyna liczyła 4 osoby. Dziewczęta musiały zmierzyć się z pytaniami z dziedziny literatury, wiedzy ogólnej o książce, mogły wykazać się kreatywnością i talentem recytatorskim. Po podliczeniu punktów jury, w skład którego weszli: pani kierownik internatu, trzech wychowawców oraz trzy przedstawicielki młodzieży, przyznało pierwsze miejsce reprezentantkom piętra II, mieszkanki piętra III otrzymały miejsce drugie, drużyna z piętra IV – miejsce czwarte, a z piętra V – miejsce III. Uczestniczki konkursu otrzymały nagrody pozyskane od sponsorów - Fundacji ,, INNA STRONA SWIATA’’, Firmy PROMOSTAL, Firmy SAINT-GOBAIN.