Erasmus +

erasmus logoSzkoła Policealna Nr 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku realizuje Projekt „Beauty&Health Massage – technicy SP1OZ jadą na staż” w ramach programu Erasmus+ w Akcja kluczowa K1 – Mobilność edukacyjna, typ akcji KA102 – Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego.

W ramach Projektu 16 uczniów klas II kierunku technik masażysta oraz technik usług kosmetycznych mają szansę wyjechać na 3-tygodniowy staż do Kłajpedy (Litwa). Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie poszerzą swoje doświadczenie zawodowe, zwiększą szansę na zatrudnienie na rynku europejskim oraz będą rozwijać swoje umiejętności językowe. Biorąc udział w Projekcie uczniowie mają zapewnione:

• zajęcia przygotowawcze (językowe, kulturowe, pedagogiczne),
  • ubezpieczenie zdrowotne podczas pobytu,
  • zakwaterowanie i wyżywienie,

Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu kluczowych kompetencji i umiejętności poprzez mobilność edukacyjną u uczniów Szkoły Policealnej Nr 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku.

Uczniowie chętni do wzięcia udziału w Projekcie proszeni są o złożenie formularza zgłoszeniowego wraz z deklaracją oraz oświadczeniem do Biura Projektu, które znajduje się w bibliotece szkolnej do 24 listopada br.

Pobierz plakat

Pobierz regulamin

Pobierz formularz

Pobierz deklaracja

Pobierz oświadczenie

Dnia 8.12.2017r zebrała się Komisja Rekrutacyjna Projektu „Beauty&Health Massage – technicy SP1OZ jadą na staż”. Wyniki rekrutacji: Protokół Komisji Rekrutacyjnej (pdf)

Spotkanie osób zakwalifikowanych do projektu odbędzie się 11.12.2017r o godz. 13.30 w sali nr 27 na ul. Ogrodowej 23.

Dnia 11 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne w ramach projektu Erasmus+ "Beauty&Health Massage - technicy SP1OZ jadą na staż". W spotkaniu uczestniczyli uczniowie, biorący udział w mobilności zagranicznej, opiekunowie, Dyrekcja Szkoły oraz kadra zarządzająca projektem.

Poruszano kwestie informacyjne o projekcie, wyjeździe, regulaminie uczestnictwa, otrzymywanym wsparciu. W trakcie spotkania uczniowie dowiedzieli się jak korzystać z platformy OLS, a także mieli okazję do uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Dziękujemy za obecność i czekamy na następne spotkania.