Staże zawodowe

W dniach 09.07-03.08.2018 roku 25 uczniów naszej szkoły realizowało staże zawodowe w ramach projektu „Absolwent z Fachem”. Staże były realizowane w aptekach sieci CEFARM, Domu Pomocy Społecznej przy ul. Baranowickiej w Białymstoku oraz w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Poniżej krótka fotorelacja ze staży.

Pierwsze spotkanie z uczestnikami staży zawodowych w edycji 2018

4 lipca 2018 roku odbyło się pierwsze spotkanie z uczestnikami staży zawodowych w edycji 2018. W spotkaniu uczestniczyli Dyrektor Szkoły – Grażyna Citko oraz Koordynatorzy Projektu – Edyta Kulbacka i Grzegorz Orłowski. Do wzięcia udziału w stażach zostało zakwalifikowanych 25 osób. Na spotkaniu omówiono podstawowe zasady udziału w stażach oraz zasady rozliczania stażu.

Życzymy powodzenia w pracy i zdobywaniu doświadczeń!